psychodnia@psychodnia.pl 22 833 26 24 Pon. - Pt. 9:00-21:00 | Sob. 10:00-15:00

lek. wet.

Marta Labuda

neurologia,diagnostyka obrazowa RTG, chirurgia, ortopedia, rehabilitacja

W codziennej praktyce zajmuje się rehabilitacją, radiologią, neurologią i chirurgią małych zwierząt. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, uzyskując tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Niezwykle empatyczna, obdarzona wyjątkową umiejętnością diagnozowania, z uwagą i troską podchodzi do wszystkich swoich podopiecznych, zawsze stara się nieść pomoc i ulgę potrzebującym pacjentom.

Założycielka Psychodni w 2011 roku, a od 2022 jej kierowniczka oraz dyrektorka ds. programów medycznych Grupy Luxvet. Uważnie śledzi nowe trendy w weterynarii, ogromną wagę przykłada do rozwoju zawodowego. Już jako studentka odbywała staże kliniczne zarówno w Polsce jak i zagranicą, między innymi na Oddziale Intensywnej Terapii UC Davis California oraz w specjalistycznej klinice neurologicznej „Jaggy” dr Petra Srenka (dipl. ECVN). Absolwentka międzynarodowych kursów ESAVS i szkoleń specjalistycznych. Przed założeniem Psychodni – pierwszego ośrodka rehabilitacji zwierząt w Warszawie – przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie jako lekarz weterynarii w Klinice Małych Zwierząt SGGW na oddziale chirurgicznym.

Jeździ konno i na nartach, żegluje, uwielbia wyprawy rowerowe, uprawia jogging w towarzystwie swojego niesfornego kundelka Pimpka.